ایرانگردیتهران

نزدیکترین ایستگاه مترو به میدان ونک

شب

میدان ونک یکی از شریان‌های اصلی شهر تهران است که بسیاری از ادارات و شرکت های مطرح در آنجا واقع شده‌اند. بسیاری از افراد که برای انجام امور اداری به میدان ونک مراجعه میکنند یا حتی کارمندانی که در این شرکت‌ها مشغول کارند به وسیله مترو رفت و آمد دارند. اما میتوان گفت تقریبا همه افرادی که قصد رفتن به ونک را دارند حداقل یکبار از خود پرسیده‌اند “چگونه با مترو به میدان ونک برویم” چرا که ایستگاه مترو مختص ونک وجود ندارد. پس چه باید کرد؟؟

نام ایستگاه مترو ونک

همانطور که اشاره کردیم ایستگاه مترو برای ونک وجود ندارد اما نزدیک ترین ایستگاه مترو به میدان ونک، ایستگاه مترو حقانی است. البته که از مترو میرداماد هم میتوان به میدان ونک دسترسی داشت اما مترو حقانی فاصله کمتری دارد.
مترو حقانی از ایستگاه‌های مهم مترو تهران است که قبلا در مقاله نزدیکترین ایستگاه مترو به پل طبیعت هم به آن پرداختیم.

فاصله مترو حقانی تا میدان ونک

همانطور که در تصویر این مقاله قابل مشاهده است، فاصله پیاده‌روی از مترو حقانی به میدان ونک حدودا 27 دقیقه زمان میبرد و باید مسافتی نزدیک به 2 کیلومتر(1800 متر) را طی کنید.

برای رفتن به میدان ونک با مترو پس از خروج از مترو به خیابان اصلی بروید و در امتداد بزرگراه شهید حقانی حرکت کنید تا به میدان ونک برسید. پس از آن به خیابان ملاصدرا، خیابان ولیعصر، خیابان ونک و برزیل دسترسی خواهید داشت.

مترو ونک(حقانی) روی نقشه

خط مترو ونک

مترو حقانی در خط 1 (کهریزک به تجریش) که با رنگ قرمز نمایش میگیرد، قرار گرفته است.

سوالات متداول

بسیاری برای رفتن ونک پارک نیز از ایستگاه حقانی استفاده میکنند، اما توجه داشته باشید که مجتمع ونک پارک حدودا 3 کیلومتر فاصله دارد و متاسفانه مترو نزدیکی برای ونک پارک وجود ندارد.

این مطالب هم واقعا جذابن!!!

نظر شما چیست، اینجا بنویس:)

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا