جاهای دیدنی تهرانایرانگردی

نزدیک ترین ایستگاه مترو به پل طبیعت

پل طبیعت یکی از جاذبه های اصلی شهر تهران است که بسیاری از افرادی که به تهران سر میزنند حتما به این مکان سر میزنند.

پل طبیعت در میانه پارک جنگلی طالقانی و پارک آب و آتش واقع شده است و این 2 پارک را بر فراز اتوبان مدرس به یکدیگر متصل میکند. پل طبیعت دارای 3 طبقه است و نمای بسیار زیبایی از تهران را در اختیار شما قرار میدهد. در بالای پل فضای نشستن برای بازدیدکنندگان قرار گرفته و در طبقه پایین نیز رستوران و کافه وجود دارد. برای عکاسی نیز همواره تیمی از عکاسان با دوربین‌های حرفه‌ای وجود دارد برای افرادی که تصمیم دارند تا عکس‌های خاطره انگیزی از خود ثبت کنند.

فاصله مترو حقانی تا پل طبیعت

نزدیکترین ایستگاه مترو به پل طبیعت تهران، ایستگاه مترو شهید حقانی است که در سمت دیگر پارک طالقانی واقع شده است، نزیدک به 900 متر فاصله و حدودا 10 دقیقه پیاده روی تا پل طبیعت دارد. برای رسیدن به پل طبیعت پس از خروج از استگاه مترو وارد پارک طالقانی شوید، از پله ها بالا بروید و به سمت دیگر پارک حرکت کنید.(با توجه به اینکه پارک بزرگ است ممکن است کمی گیج شوید پس شاید بهتر باشد از سایر افراد نیز در مسیریابی کمک بگیرید).

نقشه مترو پل طبیعت

برای مشاهده نقشه مترو پل طبیعت روی تصویر زوم کنید. (توجه داشته باشید که اگر از مسیرهای اصلی به سمت پل حرکت کنید ممکن است تا مسیر شما تا 20 دقیقه نیز طول بکشد اما اگر از راه رای میانبری که در وسط پارک طالقانی وجود دارند عبور کنید مسیر شما به نصف کم خواهد شد. )

 

 

این مطالب هم واقعا جذابن!!!

نظر شما چیست، اینجا بنویس:)

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا