آمریکا

9 ساعت پایانی ثبت نام لاتاری 2025، شمارش معکوس رویای آمریکایی

اگر تا الان ثبت نام لاتاری خود را تکمیل نکرده‌اید، دست بجنبانید!!!
هر سال میلیون‌ها نفر با آرزوی دریافت ویزای و اقامت امریکا در لاتاری امریکا ثبت نام میکنند که بخش قابل توجهی از این ثبت نام کنندگان ایرانی هستند و رقابت بالایی هم حکمفرماست. اما به هیچ قیمتی نباید این شانس را از دست داد(البته در صورتی که واقعا قصد مهاجرت دارید اگرنه که شانس افراد مستعد دیگر را میسوزانید).

نهایتا تا چه زمانی برای ثبت نام فرصت داریم

نهایتا تا ظهر روز ۷ نوامبر به وقت آمریکا زمان دارید که حدودا میتوان گفت تا ساعت ۸ عصر ۱۶ آبان به وقت ایران فرصت وجود دارد که ثبت نام کنید. اما ۲ نکته مهم:

 • شما حداقل به نیم ساعت زمان برای ثبت نام نیاز دارید
 • در روز پایانی با توجه به هجمه افراد برای ثبت نام ممکن است سایت از دسترس خارج شود و فرصت را از دست بدهید پس بهتر است هر چه زودتر اقدام کنید.

امکان تمدید زمان ثبت نام لاتاری وجود دارد؟

خیر متاسفانه با توجه به تجربه سال‌های گذشته میتوان گفت که پس از پایان فرصت ثبت نام دیگر شانس لاتاری ۲۰۲۵ را بطور کامل از دست خواهید داد.

نحوه ثبت نام لاتاری چگونه است؟ باید توسط مجموعه ها انجام شود؟

خوشبختانه روند ثبت نام لاتاری بسار آسان است و تنها کافی است که کار با وبسایت‌ها را بلد باشید و تا حدودی به زبان انگلیسی مسلط باشید تا بتوانید خودتان در لاتاری ثبت نام کنید.
برای مشاهده نحوه کامل ثبت نام لاتاری بصورت ویدیویی در یوتیوب اینجا کلیک کنید. اما بطور کلی ابتدا باید وارد سایت dvprogram.state.gov شوید و پس از مطالعه دستورالعمل‌ها و همینطور شرایط برای تصویر مناسب، با زدن بر روی دکمه “begin entry” به فرم ثبت نام دست پیدا کنید و اطلاعات آن را تکمیل کنید.
دقت کنید که اطلاعات شما باید مطابق با پاسپورت شما باشد و هرگونه ناهماهنگی میتواند باعث حذف شما از پروسه دریافت لاتاری شود.

مدارک موردنیاز ثبت نام لاتاری

 • اطلاعات شناسنامه ای مانند نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد ( روز، ماه و سال ) و …
 • اطلاعات محل سکونت مانند کشور و شهر محل سکونت، آدرس محل سکونت و …
 • عکس پرسنلی مربعی با پس‌زمینه روشن
 • اطلاعات تحصیلی مانند آخرین مدرک تحصیلی و …
 • اطلاعات تماس مانند شماره تماس، ایمیل و …
 • اطلاعات مربوط به همسر در صورت تاهل.
 • اطلاعات مربوط به فرزندان در صورت دارا بودن.

شرایط موردنیاز ثبت نام لاتاری

 • داشتن حداقل مدرک دیپلم

نکته: در صورت نداشتن مدرک دیپلم، داشتن سابقه حداقل دو سال انجام کار حرفه ای که نیاز به آموزش دارد.

نکته: کسب مدرک دیپلم در کشور آمریکا 12 ساله می باشد، بنابراین مدرک دیپلم فنی و حرفه ای که 11 ساله بوده و یا سایر دیپلم هایی که 11 ساله هستند، مورد قبول واقع نمی شوند.

 • داشتن پاسپورت معتبر، در زمان ثبت نام لاتاری

نکته: تنها افرادی که شامل یکی از شرایط زندگی در یک کشور کمونیستی، بدون ملیت بودن و افرادی که وزارت اطلاعات کشوری که در آن سکونت دارند، اجازه دریافت گذرنامه به آن ها را نمی دهد، مجاز به ارائه ندادن پاسپورت می باشند.

اکنون که به ساعات پایانی ثبت نام لاتاری امریکا ۲۰۲۵ نزدیک میشویم بسیاری از افراد با تفکرات آزادی‌خواهی به فکر مهاجرت میافتند و تصمیم سختی را پیش‌رو دارند، با توجه به مزیت‌های زیاد لاتاری میتوان گفت که بهترین راه مهاجرت به آمریکا لاتاری است و هرچقدر که احتمال برند شدن کم باشد باز هم ارزشش را دارد.
امیدواریم این مطلب مورد نظر شما واقع شده باشد و درصورتی که خودتان تمایلی به مهاجرت ندارید میتوانید با اطلاع‌رسانی به دوستانتان آنها را در جریان کمبود فرصت قرار دهید.

نظر شما چیست، اینجا بنویس:)

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا